Zobrazit bez diakritiky
Zvolený jazyk: Slovenština   cs> Hotel Soudek Podebrady - Zobrazit` stránky v českom jazyku   en> Hotel Soudek Podebrady - Zobrazit` stránky v anglickom jazyku   de> Hotel Soudek Podebrady - Zobrazit` stránky v nemeckom jazyku   es> Hotel Soudek Podebrady - Zobrazit` stránky v Španělskom jazyku    Mapa hotelu
MENU

Odporúčajte tyto stránky:
Adresa:
Hotel Soudek
Palackeho 179
Podebrady 29001
Czech Republic

Aktuálne počasie:
Hotel Soudek ubytovanie Podebrady Aktuálne počasie: jasnoDenná tepl.: 5 °C
Nočná tepl.: 0 °C
Vietor: 23 m/s


 

*** Hotel Soudek ubytovanie Podebrady

Hotel Podebrady Soudek Hotel Soudek Ubytovanie Poděbrady Popis :
Lázně Poděbrady a.s. využivajú s úspechom účinkov liečebných procedúr pri poskytovaní Lázeńskej starostlivosti prevažne s chorobami srdca a cievmoderný hotel v  centre kúpelného mesta Podébrady - iba 40 min. od Prahy.

Hotel Soudek Ubytovanie Podébrady Ubytovanie .
14 jedno - dvoj a triojmiestne izby s komfortným vybavením a jeden apartmán s chladničkou, Tv + satelit, sprcha, kupelna, WC. Parkovanie na uzamykatelnom parkovisku za denný poplatok 30,-Kč. K dispozíciim je aj úschovna byciklov.

Hotel Soudek Ubytovanie Podébrady Reštaurácia :
Štýlová reštaurácia na prízemí budovy, do ktorej sa po kulinárskom zážitku budete vracať. V našej juhočeskej reštaurácii vám ponúkneme výbornú krajovú kuchynu, minutkové jedlá, alebo špeciality naších  majstrov kuchárov. Po dobrom jedle vám smäd uhasí svätoznáme pivo Budvar a pre milovníkov vín máme skvelé moravské vína  z Valtic. Rečtaurácia sa dá rezervovať pre svadby, oslavy a večičerky.

Hotel Soudek Ubytovanie Poděbrady Služby :
- športové a kultúrne vyžitie, golfové ihrisko medzinárodných rozmerov, minigolfové ihrisko v areáli liečebného domu Mír, tenisové a squashové kurty, jazdecký club, kupalisko Jezero - plávanie, požičovna lodiek, loptové hry, jachting, surfing, loptové hry, fitness, minigolf.

Hotel Podebrady Soudek - Služba na recepcii je 24 hodínHotel Podebrady Soudek - Recepcia poskytuje zmenárenské službyHotel Podebrady Soudek - možnosť pripojenia na internetHotel Podebrady Soudek - k dispozícii letná terasaHotel Podebrady Soudek - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Podebrady Soudek - hotel má reštauráciuHotel Podebrady Soudek - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Podebrady Soudek - Izby s vlastnou toaletouHotel Podebrady Soudek - v izbach je telefonHotel Podebrady Soudek - Iybz sú vybavené televízorom
Email: Hotel-Podebrady-Soudek@cz-hotel.eu